Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Kampinoska

Kampinoska, Sowia Wola Folwarczna, mazowieckie

  • 1 100 000 zł
  • 139 m²
  • 7 913,67 zł/m²

Zdjęcie

Justyna Michalik

Skontaktuj się

Dom, ul. Kampinoska

Kampinoska, Sowia Wola Folwarczna, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 100 000 zł

139 m²

7 913,67 zł/m²

Dom, ul. Kampinoska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 100 000 zł 139 m² 7 913,67 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
600 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

600 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka domu 139 m², 4 pokoje
  • Działka: 600 m²
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kramer Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 346/6481/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom na sprzedaż Sowa Wola, ul. Kampinoska | 139 m² | Duża działka | Zielona okolica

Na sprzedaż komfortowy lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (o powierzchni 139 m², położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Sowa Wola, przy ul. Kampinoskiej. Nieruchomość znajduje się na dużej działce, zapewniającej prywatność, przestrzeń do wypoczynku oraz możliwość stworzenia wymarzonego ogrodu lub strefy rekreacyjnej. (...)

Agent

Justyna Michalik

530 015...

530 015 543

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

530 015...

530 015 543

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.